Chovatelská stanice Iluze
Lucie Lašová Podmelová
Libčany (okres Hradec Králové)
telefon: +420 733 661 457
e-mail: podmelova.lucie@seznam.cz

Archiv článků

Velké změny

28. 4. 2015 v rubrice Novinky

Během dubna jsme se dostali k obměně našeho chovu a máme tedy dobrý základ pro obě naše chovné skupiny. Do chovu jednobarevných aguti zlatých a solid aguti zlatých přijel černý sameček Flurry z Pískových dolů. Do chovu tříbarevných v kombinaci solid aguti zlatá-červená-bílá přijela tříbarevná samička Irri Belis a zároveň naše Tchibo odjela k tříbarevnému samci na krytí.

Na léto máme tedy hodně plánů, březí je Zlatka, od které čekáme aguti zlaté, černé a možná i červené. Dál vypadá březí i Gumička, od které čekáme solid aguti zlaté a černé. Pokud se zadařilo víkendové krytí Figurky, tak od ní se dočkáme dvoubarevných solid aguti zlatých s bílou a po Tchibo budeme čekat tříbarevné v tmavé i světlé řadě. Irri necháme trošku odpočinout a až bude pěkně v kondici, půjde k tříbarevnému Audimu.

Na výstavách jméno naší chovatelské stanice reprezentují Irsai Oliver Iluze (CHS Marmon), Inferno Iluze (CHS Jampadampa), který dosáhl i na ocenění 3.nejlepší anglický crested baby, Gloria Iluze (CHS DaMi) a výstavní karieru zahájí i Judith Iluze a Jaquelin Iluze. Držíme palce!


« zpět do archivu